Poison Heart

Poison Heart istnieje od 2010. Naszą muzykę można określić jako elegancki Punk’n’Roll z wyraźnymi wpływami Hard Rocka i Punk Rock’a. Jesteśmy pod stałym wpływem Gluecifer, Motorhead, The Hellacopters, Peter Pan Speedrock, Mustasch i wielu innych z różnych zakamarków Rock & Roll’a… W ciągu 3 lat istnienia dochodziło do zmian w składzie osobowym a obecnie zespół tworzą:

Jacek Barton – wokal
Paweł Kozicki – gitara
Kamil "Sontek" Sontowski – gitara
Jacek Bartnik – bas
MIchał Wróblewski – perkusja

Przełom 2011 i 2012, to kilka dobrych imprez i koncertów m.in. z amerykańskimi legendami sceny punk rockowej: Turbo A.C.’s, Reno Divorce i Street Dogs.

22 Czerwca 2012 odbyła się premiera dema “Goin’ On”, zarejestrowanego w Mustache Ministry przez Marcina “Klimę” Klimczaka a na Release Party, na którym zagrali bohaterowie wieczoru, zagrali również: The Stubs, Burnin’ Hearts i Warsaw Dolls

Sierpień 2013 to festiwal Summer Riot Open Air Festival na którym wystąpiliśmy z m.in.: Cock Sparrer, Dezerter, TZN Xenna
Latem 2013 podpisaliśmy kontrakt z amerykańską wytwórnią Zodiac Killer Records a w marcu 2014 wydaliśmy pierwszy długogrający krążek “WASTED”. Płyta do nabycia na iTunes i Amazon!
2014 to dobra trasa po Niemczech oraz parę niezłych gigów m.in. z Nashville Pussy i Bomb The World.
Grudniowy numer Metal Hammer’a zamieszcza recenzję naszej płyty ‘WASTED’ – mocne 4 na 5!!!
2015 to trasa z VCPS po Polsce i nowy materiał, nagrany w Studiu Serakos. Płytę wydajemy w Zodiac Killer Records w styczniu 2016!!